


NEW KBS CT TOUR 120 WHITE CUSTOM STEEL PUTTER SHAFT .370 TIP #454696
| Brand: | KBS |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 38" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 454696 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 38" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 454696 |























