


New KBS Custom Series Black Stiff Flex Wedge Shaft .355" Taper Tip 504103
| Brand: | KBS |
| Model: | Tour Custom |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Weight: | 120g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504103 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | Tour Custom |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Weight: | 120g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504103 |























