


NEW KBS TD TOUR DRIVEN 60 CATEGORY 4 X-FLEX DRIVER SHAFT #448203
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448203 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448203 |























