


NEW KBS TD TOUR DRIVEN 60 CATEGORY 5 TX-FLEX DRIVER SHAFT #448202
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 63g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.0 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448202 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 63g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.0 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448202 |























