



NEW! KBS TD TOUR DRIVEN 70 Category 4 X-Flex Driver Shaft .335" Tip #375818
| Brand: | KBS |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 71g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 375818 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 71g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 375818 |























