


NEW KBS TOUR 105 REGULAR FLEX STEEL IRON SHAFTS 4-PW .355 TIP #455016
| Brand: | KBS |
| Model: | Tour |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 4-PW (40"-37.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 455016 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | Tour |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 4-PW (40"-37.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 455016 |























