


NEW KBS TOUR 105 Stiff Flex Steel 5-Iron Shaft .355" Taper Tip #375621
| Brand: | KBS |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 39.5" Uncut |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 105g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New (no shaft labels included) |
| SKU: | 375621 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 39.5" Uncut |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 105g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New (no shaft labels included) |
| SKU: | 375621 |























