


New! KBS Tour GPS 120 Red/Chrome PVD Graphite Putter shaft .370" Tip #472359
| Brand: | KBS |
| Model: | GPS |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 38" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 124g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 472359 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | GPS |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 38" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 124g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 472359 |























