


NEW KBS TOUR GPS "RED GLOSS" 120 GRAPHITE PUTTER SHAFT .370 TIP 461096
| Brand: | KBS |
| Model: | GPS |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 38" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 120g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 461096 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | GPS |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 38" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 120g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 461096 |























