



NEW KURO KAGE BLACK SERIES 5th GEN 55 R2 SENIOR FLEX HYBRID SHAFT .370 #420992
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 420992 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 420992 |























