



NEW KURO KAGE BLACK SERIES DUAL CORE TiNi 45 LADIES FLEX DRIVER SHAFT #421057
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 45g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421057 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 45g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421057 |























