


NEW KURO KAGE BLACK SERIES SFW 40 LADIES FLEX DRIVER SHAFT Callaway Tip #420396
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage Black |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 40g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 420396 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage Black |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 40g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 420396 |























