




NEW LAGP LA GOLF A-SERIES DEMO LOW 60W 5 X-FLEX DRIVER SHAFT w/ Ping Tip 436095
| Brand: | LA GOLF |
| Model: | A Series |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 44.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 436095 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | LA GOLF |
| Model: | A Series |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 44.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 436095 |























