




NEW LAGP LA GOLF A-SERIES LOW DEMO 60 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/COBRA TIP 434970
| Brand: | LA GOLF |
| Model: | A Series |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New (Demo labeled in the mid section) |
| SKU: | 434970 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | LA GOLF |
| Model: | A Series |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New (Demo labeled in the mid section) |
| SKU: | 434970 |























