




NEW LAGP LA GOLF A-SERIES LOW (DEMO) 60 X-FLEX DRIVER SHAFT w/ COBRA TIP #434971
| Brand: | LA GOLF |
| Model: | A Series |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New (Demo labeled in the mid section) |
| SKU: | 434971 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | LA GOLF |
| Model: | A Series |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New (Demo labeled in the mid section) |
| SKU: | 434971 |























