


New Matrix Black Tie M4 105g X Flex Hybrid Shaft .370" Tip #475260
| Brand: | Matrix |
| Model: | Ozik Black Tie |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 105g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475260 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Matrix |
| Model: | Ozik Black Tie |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 105g |
| Launch: | Low |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475260 |























