
New Matrix Ozik Altus Tour H8 Regular Flex Graphite Hybrid Shaft 42" (206176)
| Brand: | Matrix |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | 0.370 |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 206176 |
Original: $15.99
-65%$15.99
$5.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Matrix |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 85g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | 0.370 |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 206176 |























