
New! Matrix Ozik Altus Tour H8 X-Flex Graphite Hybrid Shaft .370 (42") 206174
| Brand: | Matrix |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 91g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.1° |
| Tip Diameter: | 0.370 |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 352733490168 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Matrix |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 91g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.1° |
| Tip Diameter: | 0.370 |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 352733490168 |























