


New Matrix Ozik Altus Tour X-Flex Hybrid Shaft .370" Tip #475246
| Brand: | Matrix |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 89g |
| Launch: | High |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475246 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Matrix |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 89g |
| Launch: | High |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475246 |























