


New Matrix Ozik TP7HD 70 X Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #475188
| Brand: | Matrix |
| Model: | Ozik TP |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 475188 |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Matrix |
| Model: | Ozik TP |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 475188 |























