


New Matrix SPEED RULZ B-TYPE 70 X Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #475204
| Brand: | Matrix |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New, Type B is Counterbalanced & mid launch/ mid spin |
| SKU: | 475204 |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Matrix |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New, Type B is Counterbalanced & mid launch/ mid spin |
| SKU: | 475204 |























