



NEW MITSUBISHI BASSARA E SERIES E42 LITE FLEX (SENIOR) DRIVER SHAFT #448607
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 43g |
| Launch: | High |
| Torque: | 6.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448607 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 43g |
| Launch: | High |
| Torque: | 6.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448607 |























