



NEW MITSUBISHI BASSARA i60 STIFF FLEX GRAPHITE IRON SHAFTS 3-PW .370 #451796
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Other |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Shaft Length: | 3-PW (39"-35.5") |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 451796 |
Original: $175.99
-65%$175.99
$61.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Other |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Shaft Length: | 3-PW (39"-35.5") |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 451796 |























