



NEW! MITSUBISHI C6 Black 50 Ladies Flex Hybrid Shaft .370" Tip #373987
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | C6 Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 53g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.0° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 373987 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | C6 Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 53g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.0° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 373987 |























