



NEW! MITSUBISHI C6 Black 60 Regular Flex Hybrid Shaft .370" Tip #373988
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | C6 Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 67g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 373988 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | C6 Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 67g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 373988 |























