



NEW! MITSUBISHI C6 Black 70 Regular Flex Hybrid Shaft .370" Tip #373990
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | C6 Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 373990 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | C6 Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 373990 |























