



NEW! MITSUBISHI C6 BLUE 70 Stiff Flex Driver SHAFT .335" Tip #374002
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 72g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 374002 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 72g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 374002 |























