



NEW! MITSUBISHI C6 Red 60 Stiff Flex Driver Shaft .335" Tip #373997
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 373997 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 373997 |























