


NEW! Mitsubishi Chemical Kai'Li Blue 70 TX-Flex Driver Shaft #368676
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 77g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 368676 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 77g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 368676 |























