


NEW MITSUBISHI DIAMANA B-SERIES 80 STIFF FLEX DRIVER / WOOD SHAFT #446342
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana B |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 84g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446342 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana B |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 84g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446342 |























