


NEW MITSUBISHI DIAMANA DF SERIES 50 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT #429081
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana DF |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 429081 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana DF |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 429081 |























