



NEW MITSUBISHI DIAMANA GT 40 R2 SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #474781
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana GT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 46g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 5.6 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474781 |
Original: $175.99
-65%$175.99
$61.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana GT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 46g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 5.6 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474781 |























