


NEW MITSUBISHI DIAMANA W-SERIES 50 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT #446315
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana W |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446315 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana W |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 55g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446315 |























