


NEW MITSUBISHI DIAMANA ZF 70 X-FLEX DRIVER / WOOD SHAFT 46" #423442
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana ZF |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 423442 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana ZF |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 423442 |























