


New Mitsubishi FUBUKI J 50 X-Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #474258
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474258 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474258 |























