


New Mitsubishi FUBUKI V-Series V50 X-Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #474257
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.4° |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 474257 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.4° |
| Tip Diameter: | 0.335 |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 474257 |























