


NEW MITSUBISHI KAI'LI BLUE 60 TX FLEX DRIVER SHAFT 454862
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 454862 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 454862 |























