


NEW MITSUBISHI KAI'LI BLUE 70 X-FLEX DRIVER SHAFT w/ Cobra Adapter #437155
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Blue |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 437155 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Blue |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 437155 |























