


NEW MITSUBISHI KAI'LI WHITE 70 STIFF FLEX DRIVER / WOOD SHAFT #445484
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li White |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 445484 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li White |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 445484 |























