



NEW MITSUBISHI KURO KAGE XT 80 X-FLEX DRIVER / WOOD SHAFT .335 46" #421412
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 83g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.1 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421412 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 83g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.1 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421412 |























