


NEW MITSUBISHI KURO KAGE XD 50 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/ Ping Adapter 450773
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 5.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450773 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G440 |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 5.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450773 |























