


NEW MITSUBISHI KURO KAGE XD 50 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/Titleist Adapter 450772
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 5.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450772 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 5.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450772 |























