


NEW MITSUBISHI KURO KAGE XM SERIES 50 X-FLEX DRIVER SHAFT #446365
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446365 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 58g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446365 |























