


NEW MITSUBISHI KURO KAGE XM SERIES 60 SR-FLEX STIFF-REGULAR DRIVER SHAFT #446329
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446329 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446329 |























