



NEW MITSUBISHI TENSEI 1K PRO BLUE 70 TX FLEX DRIVER SHAFT #474784
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei 1K Pro Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474784 |
Original: $223.99
-65%$223.99
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei 1K Pro Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 474784 |























