



NEW MITSUBISHI TENSEI CK PRO ORANGE 60 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT #446343
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei CK Pro Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446343 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei CK Pro Orange |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446343 |























