


NEW PING TFC 59 DISTANCE JUNIOR / YOUTH DRIVER SHAFT w/ Ping Adapter #259938
| Brand: | Ping |
| Model: | TFC |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Junior |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 259938 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Ping |
| Model: | TFC |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Junior |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 259938 |























