


New! Project X 5.5 Regular Flex Steel 5-Iron Shaft .355" Taper Tip #472412
| Brand: | Project X |
| Model: | Project X |
| Number of Items in Set: | 1 |
| Shaft Length: | 39.5", Uncut |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition with some light shop wear to the finish. The shaft is uncut & has never been installed. .355" Taper Tip |
| SKU: | 472412 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Project X |
| Number of Items in Set: | 1 |
| Shaft Length: | 39.5", Uncut |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | Excellent condition with some light shop wear to the finish. The shaft is uncut & has never been installed. .355" Taper Tip |
| SKU: | 472412 |























