


NEW PROJECT X CYPHER FIFTY 50 6.0 STIFF FLEX DRIVER SHAFT TaylorMade Tip #453156
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 453156 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 453156 |























