


New Project X CYPHER Fifty 6.0 Stiff Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #475697
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475697 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475697 |























